ERITELLIMUSEL VALMIV TÄISPUITMÖÖBEL

Ligi 50% tellimustest tuleb läbi soovituste

Võimalik valida vähemalt 10 puiduliigi vahel

Valmistame täispuidust mööblit nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse

Kvaliteetne ning testitud täispuidu viimistlus

Milline täispuidu viimistlus valida?
4 erinevat puidu pinda mille vahel valida
Täispuidust töötasapinnad köögis
Täispuitmööbli hooldamine
Kuidas enne mööbli tellimist ruume mõõta?
7 põhjust, miks eelistada täispuitmööblit
5 peamist viga eritellimusmööbli tellimisel
Kuidas kujuneb täispuitmööbli hind
Milline söögilaud sobib Sinu koju?
Enim kasutatavad puiduliigid
Täispuitmööbel kombineerituna teiste materjalidega

Täispuitmööbli hooldamine

Õli-vahatatud pindade hooldus

AFURN kasutab õli-vahatamiseks OSMO tooteid, mis ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Lõpptulemus on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. OSMO õli-vahaga töödeldud pind jääb tugev, vastupidav, vetthülgav ja mustuskindel.

Vaatamata headele omadustele on vaja õli-vahatatud pindu aeg-ajalt hooldada. Järgnevalt toome Sulle välja, kuidas kasutada ja millal hooldada õli-vahatatud täispuidust pindu.

Igapäevane puhastamine

Õli-vahatatud pindade igapäevaseks puhastamiseks sobib ideaalselt OSMO sprey puhastusaine, mille anname tellitud mööbliga alati kingituseks kaasa. Lihtsalt pihusta pinnale ning pühi kuiva ja pehme lapiga. Juhul, kui Sul on puhastusaine otsas, saad seda tellida siit.

Regulaarne hooldamine

Regulaarseks hooldamiseks soovitame kasutada OSMO puhastus- ja kaitsevaha 3029, mille saad tellida siit. Regulaarse hoolduse all peetakse silmas seda, kui tööpind on tugevalt määrdunud. Enne 3029 peale kandmist tuleks pind eelnevalt puhastada mustusest, kasutades  OSMO sprey puhastusainet või Wisch-Fix 8016 puhastus ja hooldus kontsentraati (doseerimis info leiad siit). Ning seejärel kanna peale 3029, hõõrudes see laiali puuvillase lapiga

Hooldusõlitamine

Hooldusõlitamise tihedus sõltub pinnast ja selle kasutamisest. Köögi töötasapinnad saavad reeglina suurimat kasutust ning neid on soovitatav hooldusõlitada 1-2 korda aastas. Muude pindade puhul sõltub hooldusõlitamise tihedus individuaalsest kasutamisest. Kui on näha, et pind tahab suuremat värskenduskuuri siis on selleks õige aeg.
Hooldusõlitamise jaoks kasuta OSMO Top Oil, mille saad tellida siit. Kanna õhuke kiht pinnale põhjalikult ja ühtlaselt piki puidusüüd hõõrudes. Jäta kuivama 8-10h tagades hea ventilatsiooni.

Lakitud pinnad

Lakki võib pidada üheks tugevaimaks kaitseks täispuidu viimistlemisel. Lakk on hea kulumiskindlusega, vett tõrjuv, kauakestev jms. Lakitud pind on n-ö hooldusvaba. Selle all peetakse silmas, et lakitud pinda ei pea regulaarselt hooldama nagu seda peab tegema õli-vahatatud pindade puhul. Lakitud pinda tuleb ühel hetkel renoveerida. Selle vajadus sõltub pinna kasutusest, kui palju on tekkinud kriime, täkkeid, loomulikku kulumist või muid kahjustusi ning Sinust, millal sind eelmainitu häirima hakkab.

Kuidas puhastada lakitud pinda:

Puhastamiseks kasuta pehmet õrnalt niisket lappi, hõõrudes sellega piki puidusüüd, mis aitab mustust paremini kätte saada.

Puhastamiseks võib kasutada ka kergemaid, alkoholivabu puhastusvahendeid.

Renoveerimine

Pindade renoveerimise vajadus sõltub täielikult pinna kasutamisest. Kriimud ja täkked on lakitud pindade puhul loomulikud tekkima. Siiski tõenäoline on, et renoveerimist ei võeta ette pikki aastaid. Renoveerimis teekonna ette võtmine oleks mõistlik alles siis, kui pinnal on juba tugevalt silma hakkavaid kahjustusi.

Pane tähele!

Pindade puhastamiseks kasuta puuvillaseid, mikrokiud või teisi pehmeid, mitte abrasiivseid lappe!

Kui pindadele satub vedelikke siis tuleks need koheselt kuiva pehme lapiga ära pühkida. Ära jäta vedelikke täispuidust pindadele pikaks ajaks!

Mitte kunagi ära aseta kuuma potti või panni täispuidust pinnale. Kui tekib vajadus siis kasuta kuumaalust!

Ära haki toitu täispuidust pindadel, vaid kasuta lõikelauda!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

A Furn OÜ

Ravila 14, Kuressaare

Reg. Nr. 14097411

KMKR: EE101900410

Ragnar Adamson
Ragnar AdamsonTegevjuht
Tel: +375 5648 6910

E-post: ragnar@afurn.ee

Contact Us

© 2019, A Furn OÜ | Täispuidust eritellimusmööbel

Võta ühendust