ERITELLIMUSEL VALMIV TÄISPUITMÖÖBEL

Ligi 50% tellimustest tuleb läbi soovituste

Võimalik valida vähemalt 10 puiduliigi vahel

Valmistame täispuidust mööblit nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse

Kvaliteetne ning testitud täispuidu viimistlus

Milline täispuidu viimistlus valida?
4 erinevat puidu pinda mille vahel valida
Täispuidust töötasapinnad köögis
Täispuitmööbli hooldamine
Kuidas enne mööbli tellimist ruume mõõta?
7 põhjust, miks eelistada täispuitmööblit
5 peamist viga eritellimusmööbli tellimisel
Kuidas kujuneb täispuitmööbli hind
Milline söögilaud sobib Sinu koju?
Enim kasutatavad puiduliigid
Täispuitmööbel kombineerituna teiste materjalidega

Täispuitmööbel kombineerituna teiste materjalidega

Täispuitmööblit on võimalik kombineerida erinevate materjalidega. Kasutades puidu kõrval ka teisi materjale, saab luua silmale meeldiva kontrasti ja tasakaalu. Toome välja mõned võimalikud variandid, mis meie arvates annavad parima efekti.

Metall

Metalli saab edukalt kasutada mööbli juures näiteks laua või kapi jalgadena, mööbli käepidemed, stiili andvad liistud. Kasutades metalli täispuitmööbli juures, on sellel lisaks disainile ka tegelikult väga head puitu toetavad omadused. Näiteks söögilaua jalgade puhul on hea võimalus metalli kasutades luua lauaplaadile tugi, mis hoiab seda sirgena. Kuna metall ei paisu ega kahane on kinnitus alati korralikult kinni ning õigesti disainitud metalljala kinnitused lasevad puidul hooajaliselt paisuda ja kahaneda. 

Metalljalad on võimalik teha oluliselt õhemad, kui puidust, selle tulemusena saab mööbli disainile anda õhulisust ja peent stiili. Metalli on võimalik ka värvida, mis iganes tooni ja tuua disaini huvitavaid kombinatsioone.

Klaas

Klaasi saab kasutada täispuitmööbli puhul mitut moodi. Näiteks: vitriinkapi uksed, tv-aluse uksed, vaheriiulid, lauaplaadi kahe plangu vahe täitmiseks jne. Siinkohal on takistuseks ainult kujutlusvõime, sest seal, kus klaasi kasutada on võibolla ohtlik, saab kasutada akrüülklaasi. 

Erinevate klaasi toonidega saab luua harmoneeruvaid kooslusi ja klaas on kindlasti komplimendiks puidule. 

Akrüülklaas

Akrüülklaasi on hea kasutada näiteks mööbli jalgade puhul, kapi või laua all. Akrüülklaasi on võimalik termovormida, mis loob eriti laialdased võimalused disaini osas. Akrüülklaasist kumerad läbipaistvad lauajalad –  kõlab eriti eksklusiivselt!

Epoksiid

Epoksiid vaiguga loodud “jõed” lauaplaadi plankude vahel on viimase paari aastaga muutunud aina populaarsemaks. Eriti populaarne on see Ameerikas ja Kanadas. Epoksiid vaiku on võimalik toonida erinevates toonides ning lisada sinna erinevaid metallseid ja muid efekte lisavaid pulbreid. Kasutades vormi on võimalik saavutada väga omapäraseid tulemusi. 

Kasutame oma toodangus selliste pindade valmistamisel looduslikku epoksiid vaiku, mis kuivab kivikõvaks ning toonimata kujul täiesti läbipaistvaks. Seda toodet kasutatakse laialdaselt Ameerikas ja Kanadas just selliste toodete puhul ning suurimad “jõed”, mis valatakse jäävad 150l kanti. 

Sellise pinna valmistamine nõuab tähelepanelikku ettevalmistust, et epoksiid vaik ei valguks vormist välja. Kuna vaiku võib kuluda kümneid liitreid on säärase pinna hind ka suhteliselt kõrge.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

A Furn OÜ

Ravila 14, Kuressaare

Reg. Nr. 14097411

KMKR: EE101900410

Ragnar Adamson
Ragnar AdamsonTegevjuht
Tel: +375 5648 6910

E-post: ragnar@afurn.ee

Contact Us

© 2019, A Furn OÜ | Täispuidust eritellimusmööbel

Võta ühendust