ERITELLIMUSEL VALMIV TÄISPUITMÖÖBEL

Ligi 50% tellimustest tuleb läbi soovituste

Võimalik valida vähemalt 10 puiduliigi vahel

Valmistame täispuidust mööblit nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse

Kvaliteetne ning testitud täispuidu viimistlus

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD

Maria ja Sven 

Tahaksin tänada suurepärase mööbli eest! Pähklilauda ei väsi iga nurga alt imetlemast:)
Markuse tuba sai täiesti uue ilme, ainus probleem, et tegelast ei saa ööseks ka kapi otsast ära. Õnneks seal on ka päris kõrge piire ees. Narivoodi on nüüd parima merevaatega koht meie kodus, pikutan seal ka ise.

Täispuitmööbel
Täispuitmööbel

Keiu 

Saepuruplaati või liimpuitkilpi oskavad saagida peaaegu kõik mööblipakkujad, aga Päris puitu, arvestades selle kordumatut struktuuri, oksakohti ja pragusid, oskavad kasutada vaid vähesed. Just sellepärast jäi mulle silma A Furn ja just sellepärast otsustasin neilt omale kööki saare tellida. Ja teate, see saar on veel ilusam kui ma oskasin ette kujutada. Need mehed on tõelised Puidukunstnikud!

Angela, Kuressaare Kuursaal, LAB 

Oleme teiega nüüd juba mitu projekti koostööd teinud ja oleme tulemustega väga rahul. Kaasamõtlemine, vahest ka hullude ideede 100% realiseerimine, lisaks omapoolsete lahenduste pakkumine, abivalmidus ja tööde õigeaegne valmimine on asjad, mis Afurni iseloomustavad.  Seda kõike kroonib  meisterlik ja vastutustundlik puidu käsitlemine, millega saavutatakse suurepärane kvaliteet ja lõpptulemus!

Täispuitmööbel

Kalmer 

Ammu oli soov osta või tellida koju baarikapp, mida ei õnnestunud leida. Kui külas olles nägin Ragnari tehtud kirjutuslauda, mis oli omapärane ja erakordselt ilus. Koheselt tekkis soov Ragnari käest tellida baarikapp, millest olin unistanud. Ragnar on sõbralik, vastutulelik ning mõtleb alati kaasa mööbli tegemisel. Ragnari tööd ongi omapärased ja unikaalsed, mis teeb selle hindamatuks. Kui baarikapp koju jõudis oli väga hea meel, et Raganri käest selle lõpuks tellisin.
Julgen teistele soovitada Ragnarit, kelle tööd on suurepärased ja unikaalsed.

Janely ja Pirko 

„Nägime sõprade juures töölauda….Sellist, millist ei olnud mitte kunagi näinud… Ehedat, tammist ja tummist, omapärase nõksuga läbi paistma jäetud oksakohad sees…Eriline!

Meil oli käsil just parasjagu oma kodu ehitamine. Meie kodu on ehe ja naturaalne, palju vana ja väärikat puitu alles hoitud ja uut juurde pandud. Et kodu hingaks, elaks ja selles oleks soe. Ka hingel.

Ja me teadsime, et sellist puitu nende meistrite käest tahame meie oma koju. Nii otsisin üles Ragnari. Rääkisime talle otse ja lihtsalt, mida me tahame. Ei mingeid kataloogide taga istumist ja hinnapakkumisi ja kõige uuemaid trende.

Ragnar mõtles lihtsalt kaasa, otsis materjali ja  Afurni mehed tegid meile suurepärase köögi tööpinna. Ehedast tugevast tammest. Koos kogu oma pragude ja oksakohtadega, millised Afurni meistrid eriliselt täidetuna alles jätavad.

Kui muidu on tööpind lihtsalt puitplaat, siis meie oma on Puu. Selline, millest vahel lihtsalt käe üle libistad, nautides tema tugevust ja ehedust.

Ja see, mis köögipinnast välja tuli saagida,  sai meie koju lauaks. Seal oli veel kõige ilusam puumuster.

Lisaks on Ragnariga mõnus sujuv suhelda, tunda on, et mees on hingega asja juures.

Meie oleme rahul.”

Täispuitmööbel

Marit 

Tellitud söögilauaga olen väga rahul. Kui peaks lauda ainult ühe sõnaga iseloomustama, siis oleks see “perfektne”.
Kõik on väga korrektselt viimistletud ning loomulikult näeb ameerika pähklist laud kaunis välja. Just selline, mis kestab aastaid ning on kaunis vaadata. Samuti kiidan teenindust ning asjatundlikke ja põhjalikke soovitusi laua tellimisel. Oli selge, et tegemist on tõeliselt pühendunud tegijaga. Rõõm oli asju ajada 🙂 Vajadusel pöördun ka edaspidi ning soovitan tuttavatele. Jõudu ja edu!

Meeli 

Ma nägin Afurni ühte klaasiga lauda ja see oli nii äge, et ma tahtsin endale ka. Arutasime Ragnariga, mis oleks sobiv puit ja disaini lahendus ja siis jäi üle vaid oodata. See tulemus on lihtsalt mega. Klaasi toon, puit – kõik sobib ümbritseva toaga. On juba traditsiooniks saanud kõigile, kes külas käivad seda lauda näidata nagu vaatamisväärsust 😀 . Mina soovitan Afurni ja Ragnariga on alati hea asju ajada, mõtleb kaasa ja pakub erinevaid ideid, raske on leida kedagi, kes teeb nii erilisi asju ja suure pühendumusega!

Katrin, Mosaiik Cafe 

Tellitud kohvikumööbliga olen väga rahul, töö on kvaliteetselt teostatud.
Ragnar inimesena on väga abivalmis ning temaga oli väga lihtne suhelda. Eriti tänu, et ta oli nõus mahutama oma tiheda töögraafiku vahele meie projekti ning mööbel valmis ilusti ka tähtajaks.
Tulevikus kindlasti teen taas koostööd!

Matis 

Tellitud tammepuidust aknalaudadega olen äärmiselt rahul. Tänu suurepärasele koostööle ja nõuannetele kulges protsess alates kliendi visioonist kuni paigalduseni väga ladusalt. Ragnar suhtub igasse uude klienti suure austusega ja teeb tööd südamega.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

A Furn OÜ

Ravila 14, Kuressaare

Reg. Nr. 14097411

KMKR: EE101900410

Ragnar Adamson
Tegevjuht

Tel: +372 5648 6910

E-mail: ragnar@afurn.ee