ERITELLIMUSEL VALMIV TÄISPUITMÖÖBEL

Ligi 50% tellimustest tuleb läbi soovituste

Võimalik valida vähemalt 10 puiduliigi vahel

Valmistame täispuidust mööblit nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse

Kvaliteetne ning testitud täispuidu viimistlus

TÄISPUITMÖÖBLI TELLIMINE AFURNIST

Mööbli tellimise protsess peaks olema sujuv ja arusaadav nii Sinule kui ka meile. Selleks, et Sa oskaksid meile anda vajalikku infot oleme koostanud lühikese meelespea, mille abil on lihtsam alustada mööbli tellimist.

Mida meil on vaja selleks, et teha Sulle täpne hinnapakkumine

  • mõõdud (näiteks pikkus*laius*kõrgus või laius*pikkus*sügavus)
  • puiduliik (tamm, pähkel, saar, jalakas, vaher, kask, kirss, tiikpuu, pöök, mänd jne)
  • kapiuste, sahtlite kogus
  • teiste materjalide kombineerimine (näiteks metallist laua või kummuti jalad või klaas uksed)
  • referentsid või joonised disaini kohta (sobivad ka käsitsi tehtud joonised)
  • mööblisse tehtavad erilõiked (segavate esemete tõttu nagu põranda liistud või torud)
  • viimistlus (õli-vaha, lakk, toonitud, toonimata)
  • juhul, kui Sul on välja mõeldud eelarve, siis see aitab meil teha Sulle omapoolseid soovitusi, et selles eelarves püsida

Infot ei ole kunagi liiga palju. Mida rohkem meil seda on seda täpsem on hinnapakkumine ja lõpptulemus. Niiet ära karda, me ei ehmu ära, kui Sa meile ühe kapi kohta 10 pilti saadad.

Tellimise protsess

Pakkumise sobivuse korral saadame Sulle ettemaksuarve, mis on 50% kogu tellimuse maksumusest. Tellimus jõustub ettemaksu laekumisel.

Siinkohal on aeg jooniste tegemiseks. Valmistame Sinu antud referentside ning eelistuste järgi tööjoonised soovitud mööblist, mille saadame Sulle kinnitamiseks või muudatusettepanekute tegemiseks. Joonised kindlustavad, et meie oleme Sinu soovidest täpselt aru saanud ning ka Sinul on võimalus näha, milline mööbel tuleb.

Toote valmistamine

Kui joonised ning disain on kinnitatud, alustatakse valmistamise protsessiga. Meie poolt valmistatud täispuitmööbel valmib reeglina 4-10 nädala jooksul, kui ei ole kokkulepitud teisiti.

Kui mööbel hakkab valmis jõudma, lepime Sinuga kokku sobiva paigalduse või tarneaja. Kui tarneaja osas on jõutud kokkuleppele, saadame Sulle teise osa arve 50% kogu tellimuse maksumusest, mis tuleb tasuda 3 päeva enne mööbli paigaldust või tarnet.

Transport

Transpordi hind on pakkumisel/arvel välja toodud. Transpordi hind sõltub kauba suurusest ning asukohast. Kui tellitud mööbel vajab paigaldust on pakkumisel/arvel eraldi paigalduse ning transpordi hind.

Paigaldust mitte vajavate toodete transport sisaldab vedu sihtkohta, kuid mitte kauba kandmist tuppa. Kauba tuppa kandmine tuleks organiseerida Sinu poolt. Kui Sul pole võimalust oma jõududega mööblit tuppa kanda siis anna meile kindlasti teada enne transpordi kinnitamist!