ERITELLIMUSEL VALMIV TÄISPUITMÖÖBEL

Ligi 50% tellimustest tuleb läbi soovituste

Võimalik valida vähemalt 10 puiduliigi vahel

Valmistame täispuidust mööblit nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse

Kvaliteetne ning testitud täispuidu viimistlus

KONTAKTID JA ASUKOHT

Ragnar Adamson
Tegevjuht

Tel: +372 5648 6910

E-mail: ragnar@afurn.ee

Kristiina Rintala
Disainer

Tel: +372 5682 3230

E-mail: kristiina@afurn.ee

AFURN sai alguse kirest täispuitmööbli vastu. Me hindame kõrgelt puidu väärtusi tema omaduste ning välimuse tõttu. Arvame, et täispuitmööbli näol on tegemist elustiili tootega.  Pole vahet, milline on interjöör, puitu on sinna kerge sobitada ja muudab ruumi tervikuks.

Tõeliselt autentne puit on iseloomuga. Sellel on oksakohad, praod, värvimuutused ning huvitavad mustrid.

Täispuiduga töötamine annab meile tugeva saavutustunde. Alustades tööd suhteliselt näotust puiduplangust ja lõpetades tõelise kunstiteosega. Täispuitmööbel on meie nägemus kunstist ja selle loomisest.

Kvaliteetse täispuitmööbli valmistamine vajab õigeid võtteid, kogemusi ning aega. Kui täpsed lõiked on jõukohased enamasti kõigile siis viimistluse protsess vajab kogenenud silma ja kätt. Puitmööbli puhul on viimistlusel üks tähtsamaid rolle ning seetõttu oleme katsetanud ja testinud mitmeid erinevaid kombinatsioone, et saavutada parim kaitse puidule ja mõnusalt sile pind.

Sinu positiivne emotsioon on meie kütus. Sellepärast anname endast alati parima, et saaksime olla uhked oma töö üle ning rõõmustada koos Sinuga õnnestunud mööbli üle.

Võta meiega ühendust ja leiame lahenduse!