ERITELLIMUSEL VALMIV TÄISPUITMÖÖBEL

Ligi 50% tellimustest tuleb läbi soovituste

Võimalik valida vähemalt 10 puiduliigi vahel

Valmistame täispuidust mööblit nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse

Kvaliteetne ning testitud täispuidu viimistlus

Milline täispuidu viimistlus valida?
4 erinevat puidu pinda mille vahel valida
Täispuidust töötasapinnad köögis
Täispuitmööbli hooldamine
Kuidas enne mööbli tellimist ruume mõõta?
7 põhjust, miks eelistada täispuitmööblit
5 peamist viga eritellimusmööbli tellimisel
Kuidas kujuneb täispuitmööbli hind
Milline söögilaud sobib Sinu koju?
Enim kasutatavad puiduliigid
Täispuitmööbel kombineerituna teiste materjalidega

7 põhjust, miks eelistada täispuitmööblit

Me oleme keskendunud põhiliselt täispuitmööbli valmistamisele ja see ei ole juhuslik. Täispuitmööbel lihtsalt on eriline ning seda hästi kasutades on võimalik esile tuua puidu iseärasused. Seda pole lihtsalt ilus vaadata vaid täispuit on üks vastupidavamaid materjale, millest mööblit valmistada. Praktiline, ilus ja vastupidav, mis võiks olla veel parem kooslus!

Toome Sinuni 7 põhjust, miks võiksid eelistada just täispuidust mööblit.

1. Täispuidust mööbel on tugev ja kestab kaua

Puidul on väga head omadused, mis tulevad mööbli valmistamisel igati kasuks. Puit on tugev, peab ajale hästi vastu ning kui peakski midagi juhtuma siis enamikel juhtudel on see parandatav.
Täispuidust mööbel sobib hästi igasse interjööri, mis tuleb kasuks arvestades, et see jääb Sulle pikaks ajaks seltsi pakkuma.

2. Võta seda kui investeeringut

Täispuitmööbel on pigem investeering. Esialgu tunduv kõrgem hind on pikas plaanis säästlikum, kui osta mitu korda odavast materjalist mööblit. Kui Sa hoolitsed täispuidu eest siis tõenäoliselt kestab see vähemalt Sinu eluea. Säästad aega, raha ja energiat!

3. Täispuidul on iseloomu

See on looduslik, see on unikaalne, see on nauditav! Need ajad on möödas, kui oksakoht oli halb asi. Täispuit on täis nii-nimetatud “defekte”, mis on puidu loomulik osa. Täispuit tekitab vaadates ja katsudes alati häid emotsioone, jutustab lugusid ja elab koos Sinuga. Kaks sama seeria toodet võivad kaugelt näha samasugused välja, kuid lähedalt vaadates on nad kui öö ja päev.

4. Täispuitmööblit on lihtne puhastada ja hooldada

Piisab regulaarsest puhastamisest õrnalt niiske lapiga või veelgi parem, spetsiaalse puidu puhastusainega. Puidu suurimad vaenlased on niiskus ja tolm, kuid pole üldse raske hoida puitu kuivana ja aeg-ajalt tolmu pühkida.

5. Toob looduse tuppa

Puit loob seose stressivaba looduses viibimisega. Tuues looduslikke materjale interjööri, lood õnneliku, tervisliku ja hubase õhkkonna, kus veeta aega pere ja sõprade seltsis. Täispuit ei ole mitte midagi vähemat, kui kunst. Kunst, mida on ilus vaadata samal ajal seda praktiliselt kasutades.

6. Täispuitmööbel on väga mitmekülgne

Olenemata Sinu kodu või töökoha interjööri stiilist sobib täispuit sinna ideaalselt. Puit annab ruumile soojust, hubasust ning stiili. Täispuit on üks väheseid materjale, mida on võimalik nii edukalt ära kasutada erinevates stiilides ja ruumides.

7. Tekitab positiivset emotsiooni

Mõtled, et kuidas üks mööbliese saab mõjutada Sinu positiivsust? Kui Sulle meeldib puit, siis täispuitmööbel Sind külmaks ei jäta ning omades kodus Sinu eelistuste järgi tehtud täispuidust mööblit võid olla kindel, et Sa käid sellest mööda iga päev ja naeratad. 

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

A Furn OÜ

Ravila 14, Kuressaare

Reg. Nr. 14097411

KMKR: EE101900410

Ragnar Adamson
Ragnar AdamsonTegevjuht
Tel: +375 5648 6910

E-post: ragnar@afurn.ee

Contact Us

© 2019, A Furn OÜ | Täispuidust eritellimusmööbel

Võta ühendust