ERITELLIMUSEL VALMIV TÄISPUITMÖÖBEL

Ligi 50% tellimustest tuleb läbi soovituste

Võimalik valida vähemalt 10 puiduliigi vahel

Valmistame täispuidust mööblit nii koju, kontorisse kui ka avalikesse ruumidesse

Kvaliteetne ning testitud täispuidu viimistlus

Milline täispuidu viimistlus valida?
4 erinevat puidu pinda mille vahel valida
Täispuidust töötasapinnad köögis
Täispuitmööbli hooldamine
Kuidas enne mööbli tellimist ruume mõõta?
7 põhjust, miks eelistada täispuitmööblit
5 peamist viga eritellimusmööbli tellimisel
Kuidas kujuneb täispuitmööbli hind
Milline söögilaud sobib Sinu koju?
Enim kasutatavad puiduliigid
Täispuitmööbel kombineerituna teiste materjalidega

5 peamist viga eritellimusmööbli tellimisel

Olgem ausad, vigu ei ole mõtet elus karta, sest vigadest saame parima kogemuse. Küll aga on vahel nutikas õppida teiste vigadest ning vältida ise nende kordamist. Täispuitmööbli tellimine tavaliselt tähendab, et see mööbel on Sul kodus väga pikka aega ja saab palju kasutust. Seeläbi peaks olema mööbel läbi mõeldud ning sobima Sinu eelistuste ja toimetamistega. 

Järgmised 5 väljatoodud viga eritellimusmööbli tellimisel on need, mida võiksid vältida.

Ei küsita spetsialistidelt nõu enne mööbli tellimist

Olgu see siis sisekujundaja teenuste tellimine või nõu küsimine, mööbli tootjalt tehniliste osade selgitused (kas ja kuidas mingeid ideid lahendada annaks, kas on tugev jne) või hoopis kellegilt kolmandalt, kellelt nõu küsimine aitab parema lõpptulemuse saavutamisele kaasa. 

Klient ei pea teadma kõike mööblist, sellejaoks on olemas spetsialistid, kes annavad vajalikku nõu ning aitavad leida sobivaid lahendusi. Olukord, kus tellitakse suurem komplekt söögitoole, kuid kasutamise korral avastatakse, et ilusad toolid on küll aga pole kaugeltki stabiilsed ega tugevad. Spetsialist oskaks siinkohal selgitada erinevate valikute plusse ja miinuseid, mis võivad tulevikus säästa palju raha.

Kui Sa ei tunne end disaini osas eriti mugavalt või pole üldse kursis mööbli valmistamise eripärade ja võimalustega siis ära kunagi pelga nõu küsida. Korralik mööblitootja annab Sulle väga kasulikku nõu, mida saad edaspidi mööblit tellides ära kasutada.

Sobivat tootjat valides otsustatakse ainult hinna alusel

Klassikaline “seal poes maksab see kapp 300€, miks teie hind 1200€ on?” olukord. Eritellimusmööbli hinnatase on kõrgem ja selle vastu on raske rohtu leida. Põhjustest võib pikalt rääkida, kuid võtame asja lühidalt kokku.

Toote hind on reeglina väljendus sellest, mida klient saab. Kui üks tootja teeb pakkumise mööblile 2000€ ning teine pakub paberil sama asja 1000€, siis paratamatult tekib küsimus, kust kohast ja mille arvelt säästetakse see 1000€. 

Liiga odavat hinda tasub reeglina karta, kuna laias laastus on materjalide hinnad kõigile samas suurusjärgus. Pole kahtlustki, et hind on oluline määraja, kuid tuleb enda jaoks läbi mõelda, kas see 20%, 30% või 50% on säästmist väärt ning mille arvelt see tuleb.

Kui kahtled, küsi tootjatelt täpsustavaid küsimusi, et aru saada, mida Sulle täpselt pakutakse ja nii on Sul lihtsam otsustada, kas see säästetud raha täna on ka säästetud raha homme.

Ei arvestata tuleviku plaanidega

Tulevikku ei oska meist keegi ette näha, kuid mõne asjaga on natuke kergem arvestada, kui teisega. Näiteks, kas planeeritakse praeguses kodus elada pikemalt või mõlgub mõttes ühel hetkel kolida püsivamasse kohta. Sellisel juhul ei ole mõtet tellida just selle kodu jaoks mõeldud eritellimusmööblit, kuna on suur oht, et seda ei saa enam uues kodus kasutada. Kas see on siis liiga suur, väike või valet värvi. 

Kui plaanitakse ühel hetkel perelisa siis tuleks läbi mõelda, kas tellitav mööbel võib tekitada hilisemaid ootamatusi, seoses lastega või koduloomadega. Väga hea näide siinkohal on diivani kanga ja suuruse valik või siis söögilaua suurus, mida rohkem inimesi peres seda suurem võiks see ideaalis olla.

Armastad lugemist ning sul on 239 raamatut, millele oleks vaja riiulit, telli kohe natuke suurem, et saaksid sinna vajadusel mõned juurde panna.

Unustatakse mõõta koht, kuhu mööbel läheb ja kust kaudu see sinna saama peaks

Tellid oma unistuste mööbli, investeerisid arvestatava summa, ootasid mitmeid nädalaid, tuleb kõne, et mööbel on kohal ning oh seda õnnetust, kui see mööbel ei mahu mitte mingi väega Su välisuksest sisse, koridoris on nii kitsas, et mööbel ei keera uksest sisse või kapi diagonaal on suurem, kui kõrgus maast laeni ning kappi ei saa püsti lükata.

Mõõda kõik võimalik üle, et mööbel tuppa ära mahuks ning sinna üldse kohale jõuaks ilma, et peaks kurva näoga mööblitootjale tagasi saatma, et see ringi teha ning Su rahakotist planeerimata raha võtaks. 

Tellitud mööblit soovitakse väga sarnase stiiliga

See on selline kaheotsaga asi ja pole ilmtingimata halb aga meie arvates on mööbel peegeldus inimese isiksusest. Me kõik oleme mitmekülgsed ning meil on erinevad emotsioonid. Miks meie kodu peaks siis olema justkui ühe puuga löödud? 

Julge kombineerida erinevaid stiile, värve, materjale. Nii lood Sa keskkonna, mis näeb välja personaalne ning kus Sinul on mõnus olla. Kui arvad, et see on liiga suur jändamine, siis võta ühendust sisekujundajaga, ütle, mis värvid, stiilid, materjalid Sulle meeldivad ning jäta see töö neile. Võid küll aega säästa komplektide ostmisega, kuid tulemus võib olla mitte midagi ütlev ja igav.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

A Furn OÜ

Ravila 14, Kuressaare

Reg. Nr. 14097411

KMKR: EE101900410

Ragnar Adamson
Ragnar AdamsonTegevjuht
Tel: +375 5648 6910

E-post: ragnar@afurn.ee

Contact Us

© 2019, A Furn OÜ | Täispuidust eritellimusmööbel

Võta ühendust